TELİF HAKKI KORUMA

Telif Hakkı Koruma

Olumsuz Haber ve İçerik Kaldırma

Hak sahiplerinden izin alınmadan internette illegal olarak yayınlanan içerikler (Dizi Film, Film, Müzik eseri, video, resim, basılı eserler) hak sahiplerinin kazançlarında ciddi anlamda kayıplara sebebiyet vermektedir.

Korsan yayın, milyar dolarlık bir endüstri ve engellenmesi gereken kaçınılmaz bir gerçektir. Korsan yayınların engellenmesi ile gelir kaybı en aza indirgenebilir hatta tamamen durdurulabilir.

Telif hakkın korumada önceliğimiz; kalite, müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme temelinde şekillenir.

Şirketimiz ABD de kurulu DMCA Force şirketi ile ortaklaşa çalışarak, hak sahiplerinin telif haklarını gerek teknik ve gerek hukuki işlemleri gerçekleştirerek korumakta ve hak sahiplerinin kayıplarını minimuma indirmek için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Korsan olarak yayınlanan içeriklerin gerek arama motorlarından çıkarılması/yasaklanması, erişime engellenmesi ve gerekse de yerinden tümüyle kaldırılması ile ilgili olarak uluslararası ve yerel tüm teknik/hukuki yöntemleri kullanarak hak sahiplerinin değerlerinin başkaları tarafından haksızca kullanılmasını engelliyoruz.

Müzik eserlerinin internet dünyasındaki illegal/korsan yayımlanmasından korunması, müzik kazançlarının hak sahiplerine ulaştırılmasında vazgeçilmez bir gereklilik olmuştur. Bu konudaki çalışmalarımızı fingerprint ve keyword yöntemlerini kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Dizi Filmlerin VOD ve canlı yayın korunma işlemini gerek arama motoru sıralamasından kaldırma gerekse yerinden kaldırma önlemleri ile gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca, telif haklarının korunması ve Youtube kanalından gelen gelirin maksimuma yükseltilmesi açısından bakıldığında Youtube Kanallarının yönetiminde oluşabilecek zorluklar bu kanalların sahiplerinin profesyonel yardıma ihtiyaç duyabileceği bir seviyeye ulaşmıştır. Şirketimiz Youtube kanallarının oluşturulması ve yönetilip/yönlendirilmesi konusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.