OLUMSUZ İÇERİK / HABER KALDIRMA

Olumsuz İçerik / Haber Kaldırma

Olumsuz Haber ve İçerik Kaldırma

Dijitalleşen dünya ile birlikte kişi ve kurumların online itibarı daha da önemli bir hale gelmiştir. Artık bizler, arama sonuçları ve online görünümümüz ile yorumlanıp, yargılanmaktayız.

Online itibarına önem veren şirketler, online görünümleriyle büyüyüp, gelişmektedirler. Bu durum onların rakiplerinden kolayca sıyrılmasını sağlamaktadır. Bu büyümeyle birlikte haklarında çıkabilecek olumsuz yorumları, haberleri engellemek ve kontrol altına almak, öncelikler arasına girmiştir.

Bizler Rep&Tile olarak; tüm İnternet mecralarında hakkınızda çıkan yanlış, karalayıcı, iftira niteliğindeki ve sizi rahatsız eden olumsuz bilgilerin/haberlerin yerlerinden kaldırılması işlemini hukuki ve teknik yöntemler kullanarak geçekleştiriyoruz.

İnternetten içerik kaldırma; SEO işleminden tümüyle farklı bir işlemdir ve kesin çözüm getirmektedir. SEO işlemi ise internetteki genel görünümün düzeltilmesinde/daha iyiye çevrilmesinde kullanılan bir yöntemdir ve kişi/kurumların daha da iyi görünmesine katkıda bulunabilir. Rep and Tile olarak itibar yönetiminizi özel hassasiyet ve stratejiler ile dijital dünyanın gerektirdiği teknik yöntemler, yerel ve uluslararası hukukun etkin bir şekilde kullanılmasıyla gerçekleştiriyoruz. İnternet itibarınızı yönetmek çok hassas bir konudur ve biz prensip olarak hiçbir kişi ve kurumun zarar görmesine izin vermeden büyük bir özen ve gizlilikle çalışıyoruz.