Hakkımızda

Online İtibar Yönetimi

Rep and Tile

Şirketimizin iki ana çalışma konusu vardır: Online İtibar Yönetimi ve Telif Haklarının korunması.

Online İtibar Yönetimi:

Artık herkes tarafından kabul edilmektedir ki herhangi bir kişi veya şirket hakkında bilgi sahibi olmak için öncelikle internette kısa bir araştırma yapılmaktadır.

Şirketinizin ve sizin internet dünyasındaki (Google veya diğer arama motorlarının arama sonuçlarında, sosyal medyada, YouTube ve benzeri video sitelerinde, blog sitelerinde) görünümünün iyi olması ve sizi doğru yansıtması her zamankinden daha fazla önem kazanmıştır.

Bizler; adınızın ve işletmenizin “online“ itibarının korunması konusundaki en iyi sonucu garanti edebilmek için gerek teknik gerekse hukuki alandaki uluslararası network’ümüzü kullanıyoruz.

Tüm internet mecralarında gerçek olmayan haberler ve bilgilerle mücadele edilerek yerinden tümüyle kaldırılmasını, sosyal medya saldırılarına karşı önlemleri, negatif forum/blog mesajlarının/internet genelindeki uygunsuz resimlerin/ video sitelerindeki uygunsuz videoların kaldırılmasını ve tüm internet dünyasındaki diğer olumsuz arama sonuçlarını yönetmeyi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Telif Haklarının Korunması:

Hak sahiplerinden izin alınmadan internette illegal olarak yayınlanan içerikler (Dizi Film, Film, Müzik eseri, video, resim, basılı eserler) hak sahiplerinin kazançlarında ciddi anlamda kayıplara sebebiyet vermektedir.

Şirketimiz ABD de kurulu DMCA Force şirketi ile ortaklaşa çalışarak hak sahiplerinin telif haklarını gerek teknik ve gerek hukuki işlemleri gerçekleştirerek korumakta ve hak sahiplerinin kayıplarını minimuma indirmek için gerekli bütün önlemleri almaktadır.

Korsan olarak yayınlanan içeriklerin gerek arama motorlarından çıkarılması/yasaklanması, erişime engellenmesi ve gerekse de yerinden tümüyle kaldırılması ile ilgili olarak uluslararası ve yerel tüm teknik/hukuki yöntemleri kullanarak hak sahiplerinin değerlerinin başkaları tarafından haksızca kullanılmasını engelliyoruz.

Referanslarımız