İNTERNETTEN İÇERİK KALDIRMA

İnternetten İçerik Kaldırma

Tüm İnternet mecralarında kişi ve kurumlar hakkında çıkan yanlış, karalayıcı, iftira niteliğindeki olumsuz bilgilerin/haberlerin yerlerinden kaldırılması işlemini hukuki ve teknik yöntemler kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Sizinle ilgili izniniz olmadan yayınlanan, şahsınıza zarar verici ve kişilik haklarınıza müdahale eden videoların yerlerinden kaldırılması işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca, izniniz olmadan yayınlanmış resimlerin/fotoğrafların da internetten kaldırılması işlemini uluslararası hukuki ve teknik networkümüzü kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Olumsuz içerikleri arama motorları (Örneğin Google) sıralamasından değil, yerinden tamamen kaldırmaktayız. Kaldırılan içeriklerin geri gelmeyeceğinin garantisini veriyoruz.

Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma

Bilginiz dahilinde olmayan, adınıza açılmış sahte sosyal medya hesaplarından (Facebook, Twitter, İnstagram) şahsınıza veya kurumunuza büyük zarar verebileceği açıktır. Sizin adınız altında olumsuz haberler paylaşılmasına, kişisel bilgilerinizin kötüye kullanılmasına izin vermiyor, Rep&Tile olarak sahte sosyal medya hesaplarını kapatıyoruz.

Günümüzde zamanımızın büyük bir bölümü geçirdiğimiz sosyal medya hesaplarımızın çalınmasını engellemek de daha zor bir hale gelmiştir. Mevcut hesaplar çalınarak kişisel bilgilere ulaşılmakta ve hesaplar kişi ve kurumlara zarar verici amaçlarla kullanılmaktadır. Rep&Tile olarak çalınan sosyal medya hesabınızı ( Facebook,Twitter,İnstagram) size geri veriyoruz.

Olumsuz içerik / Haber Kaldırma

Tüm İnternet mecralarındaki hakkınızda çıkan yanlış,karalayıcı,iftira niteliğindeki ve sizi rahatsız eden olumsuz bilgilerin/haberlerin yerlerinden kaldırılması işlemini hukuki ve teknik yöntemler kullanarak geçekleştiriyoruz. Yaptığımız müdahale ile ilgili bilgiler bulundukları yerlerden tamamen kaldırılmaktadır. Bu işlem arama motorları sıralamasının değiştirilmesi yada arama motorlarının listelemesinden kaldırılması işleminden farklı bir işlemdir.

İnternetten Video (YouTube vb.) Kaldırma

Sizinle ilgili sizden izin alınmadan yayınlanan zarar verici ve kişilik haklarınıza müdahale eden videoların yerlerinden kaldırılması işlemini gerçekleştiriyoruz.

Görsel / Fotoğraf Kaldırma

İzniniz olmadan yayınlanmış veya sizi rencide eden resimlerin internetten kaldırılması işlemini uluslararası hukuk ve teknik networkümüzü kullanarak gerçekleştiriyoruz. İlgili resimler yerlerinden tamamen kaldırılmaktadır.